Main Menu

Home

Mniejsza ilość gości na widowni - jak wpłynęło to na kondycję teatrów?

mexico g1ecd8e05d 640Wielkimi krokami zbliża się końcówka roku, zwykle jest to czas na podsumowania - także w kinematografii. Możemy toteż podsumować, jak w okresie pandemii funkcjonowały nasze ulubione kina i teatry na terenie lubuskiego. W jaki sposób udało im się przetrwać i jakiego typu zmiany pokonały.

Co wpłynęło na to, iż teatry dalej pracują? Na skutek czego wciąż są w stanie pozwolić sobie na opłacalność i gdzie ukryty jest zagadka? Tenże fakt zapewnił im praktycznie bezpłatną energię, dzięki której dodatkowe fundusze mogli przekazać na wynagrodzenia dla artystów, oraz pokryć mniejsze wpływy z powodu ograniczonej liczebności widowni. Mowa tu o dofinansowaniu fotowoltaiki w województwie lubuskim (, był to mały lecz znaczący etap dla lokalnej sztuki.

Montażem fotowoltaik trudnią się tylko kompetentne firmy w województwie lubuskim, dzięki czemu wszelkie panele fotowoltaiczne były założone w niewidoczny sposób na dachach instytucji. Takie podejście umożliwia konsekwentne zbieranie darmowej energii uzyskanej ze słońca.

Dodatkowo przy użyciu fotowoltaiki można bezpłatnie zasilić pompy ciepła w województwie lubuskim które zapewnią widzom siedzącym na widowni komfortowe warunki. Tego typu podejście jest dobre dla środowiska, ale także redukuje poziom robót jakie są zobligowani uskutecznić pracownicy kotłowni.

Tym sposobem wszelkie centra kultury potrafiły przetrwać i bez ustanku podawać niezbędną dla wielu osób kulturę. To właśnie nadal grane są spektakle takie jak „Nigdy więcej wojny”, czy "Trzej muszkieterowie", a artyści nie mieli powodu by niepokoić się o miejsce pracy.

Patrząc na to jak duże plusy wniosły firmy fotowoltaiczne w województwie lubuskim możemy swobodnie oznajmić, że takowe inwestycje mogłyby być wdrażane w podobny sposób w pozostałym rejonach. Przyniesie to społeczeństwu sporo ważnych przeżyć - co daje sztuka.

music g219c99e51 640

Jako ciekawostkę warto wspomnieć o Dolnym Śląsku i fotowoltaice w tym rejonie. W tym miejscu również w poniektórych ośrodkach kultury zainstalowane zostały panele fotowoltaiczne, niestety nie jest to taka pokaźna skala jak we wcześniej wymienionym województwie. Dolny Śląsk cały czas się rozwija, w następstwie tego możemy przypuszczać, że w nieodległym czasie również w tym miejscu wszelkie instytucje kulturalne pozostaną zaopatrzone w taką innowacyjną technologię.