Main Menu

rozrywkowo

Próby, przygotowania koncerty – czyli trudy codzienności artysty

violin g2550a9e3e 640Zawód artysty muzycznego może wydawać się istną sielanką. Sława kojarzy się bardzo często z wymarzonym życiem, w którym nie brak wyjątkowych przeżyć. Tak naprawdę jest to jednocześnie bardzo trudna profesja. Fach ten związany jest z latami nauki i licznymi poświęceniami. Jak prezentuje się zawód muzyka od kuchni?

Czytaj więcej: Próby, przygotowania koncerty – czyli trudy codzienności artysty

Poznawanie obcych kultur poprzez podróże

jazz g91613828a 640Chyba każdy z nas marzy o ekscytujących podróżach. Wyprawy w dalekie zakątki świata wiele osób woli obmyślać z operatorem podróży. Taka oferta jest bardziej komfortowa niż organizacja wyprawy indywidualnie. Czy prowadzenie biura turystycznego w obecnych realiach to dobre rozwiązanie?

Czytaj więcej: Poznawanie obcych kultur poprzez podróże

Master key – czyli jak zabezpieczyć muzealne przestrzenie?

man g58f63107c 640Przeznaczeniem miejsc, takich jak muzea bądź galerie, jest szczególnie danie zwiedzającym sposobności kontaktu z dziełami sztuki. Czy są to eksponaty tradycyjne czy nowoczesne, obrazy czy antyczne bibeloty. Wszelki spośród eksponatów wystawionych w galerii jest niezwykle drogocenny. I to nie tylko z powodu cech estetycznych. Dlatego kluczowe jest, by poza troską o ich wygląd, dbać o ich bezpieczeństwo.

Czytaj więcej: Master key – czyli jak zabezpieczyć muzealne przestrzenie?