Main Menu

Home

Pociągiem na muzyczne wydarzenie! Czyli wakacyjne imprezy kulturalne, na które musisz się wybrać!

headphones gdd66d8c1e 640Z całą pewnością każdy z nas choć jeden raz doznał smaku wakacyjnych imprez, przez które każde lato stawało się o niebo atrakcyjniejsze i fascynujące! Jako iż wakacje ruszyły pełną parą, pragniemy powiedzieć Wam gdzie, niewątpliwie warto wypuścić się ze swoimi znajomymi, jak także rodziną. Każda cudowna przygoda musi rozpocząć się na stacji kolejowej! Pamiętajcie tylko by nie przegapić pociagu - aby mieć gwarancję, że dotrzecie na wyznaczone wydarzenie kulturalne, w pierwszej kolejności sprawdźcie sieciowy rozkład jazdy pociągów! Jeżeli więc w Waszej głowie zakorzeni się myśl „Gdzie jest mój pociąg?”, jesteśmy pewni, że lista pociągów posłuży Wam pomocą!

Mówiąc o wakacyjnych imprezach, nie można zapomnieć o jednej z najpopularniejszych imprez, a konkretnie o Open'er Festival! Ta niesamowita inicjatywa organizowana jest każdego roku w nad morzem i zbiera w jednym miejscu setki osób z całej Polski! Trzeba powiedzieć, że Open'er to impreza podczas której każdy znajdzie swój ukochany gatunek muzyczny! Z racji, iż to właśnie tam grają na scenie największe gwiazdy muzyczne z różnych krajów, sieć PKP zapewnia szybki dojazd z niemalże wszystkich dworców w całym kraju, m.in. z dworca PKP Legnica bądź też z dworca PKP Wałbrzych Główny.

Kolejnym punktem na muzycznej mapie festiwalowej, koniecznie powinien być Kraków - to właśnie tam odbywa się niezwykle sławny Kraków Live Festival. Organizatorzy imprezy, podobnie jak w przypadku powyższego eventu, każdego roku dbają o to, aby każdy sympatyk muzyczny mógł się świetnie bawić - znajdziemy tam szeroka gama gatunków muzycznych, zaczynając od rocka, poprzez pop, aż po rap czy też hip-hop!

train g1c764ecd2 640Niezwykle kultowym już eventem jest festiwal w Jarocinie. Zerkając w rozkład jazdy pociągów, z pewnością odnajdziesz kurs do tego właśnie miejsca! Wszelkie najpopularniejsze polskie gwiazdy w jednym miejscu, na jednej scenie! Tak jak w przypadku powyżej wymienionych imprez, masz możliwość zdecydować się na zarówno jednodniowy karnet, tak i kilkudniową wejściówkę!

Pomocne strony:

https://kolejedolnoslaskie.pl/bilety-na-pociag/ - bilety kolejowe na przewozy regionalne pociągami KD

https://kolejedolnoslaskie.pl/stan-linii/ - strona gdzie można sprawdzić opóźnienia pociągów

rozkłady jazdy pkp wyszukiwanie połączeń kolejowych: https://kolejedolnoslaskie.pl/wyszukiwarka-polaczen-kolejowych/