Main Menu

Felietony

Letnie muzyczne koncerty

national dances g398ee464a 640Nad polskim morzem zaczyna powstawać dużo innowacyjnych centrów kultury. Gros z nich znajduje się na dworze, dlatego że w okresie wakacyjnym przebywa tam mnóstwo turystów. Przeczytaj jakie kulturalne atrakcje zaaranżowały nadmorskie miejscowości swoim odwiedzającym.

Czytaj więcej: Letnie muzyczne koncerty

Popkulturowe wycieczki - postapokaliptyczna podróż poślubna

postapo 06Coraz więcej młodych par postanawia zrezygnować z tradycyjnej podróży poślubnej w nadmorskich ośrodkach wypoczynkowych na rzecz nietypowych regionów świata, lub niezapomnianych tematycznych eskapad, pełnych wyjątkowych przygód, gdzie podstawą menu są suchary wojskowe, a nie pełne posiłki. Przez to też nikogo już nie zaskakują nowożeńcy szusujący na trasach narciarskich w górach, lub wspinający się po pionowych ścianach skalnych w krajach skandynawskich, czy Grecji.

Czytaj więcej: Popkulturowe wycieczki - postapokaliptyczna podróż poślubna

Dźwięki muzyki a uśmierzanie bólu – co należy wiedzieć o tej kwestii?

muzyka w szpitaluCzy słuchanie muzyki wpływa na leczenie bólu przewlekłego? W jaki sposób może wpłynąć na leczenie migreny? Jak reagują chorzy po zabiegach na swoją ulubioną muzykę w placówkach tj. klinika leczenia bólu? Czy słuchanie muzyki może w niewielkim stopniu uśmierzyć ból nowotworowy?

Czytaj więcej: Dźwięki muzyki a uśmierzanie bólu – co należy wiedzieć o tej kwestii?