Main Menu

Uncategorised

Zarządzanie placówką kulturalną – ekologiczne ogrzewanie

painting exhibition 751576 640W dobie przybierającego na sile kryzysu ekologicznego przedsiębiorstwa i instytucje zwracają się w stronę rozwiązań opłacalnych, a przy tym proekologicznych. W kierunku ekologii idą także ośrodki kultury. Sporo z nich wybiera pellety, jako opał.

Czytaj więcej: Zarządzanie placówką kulturalną – ekologiczne ogrzewanie

Catering na zdarzeniach kulturalnych

camera 1867184 640Miejskie ośrodki kultury grają kluczową funkcję w życiu społeczeństwa, szczególnie w miastach bogate kulturalnie, takich jak Wrocław. Planowanie różnych spotkań o temacie kulturalnym nie jedynie ubarwia bytowanie mieszkańców, ale też przyczynia się do integracji ludzi. Jednym z kluczowych detali składających się na udane zdarzenie jest catering, który tak samo zaspokaja smaki gości, ale też stanowi spójną część klimatu tychże spotykań.

Czytaj więcej: Catering na zdarzeniach kulturalnych

Aranżacja miejsca pod miejskie koncerty kameralne

people 2592948 640Rodacy o wiele chętniej uczestniczą w interesujących wydarzeniach kulturalnych, nie koniecznie tych większych, ale także kameralnych. Jako, że można na nie trafić w wielu miejscach, nie powinno być kłopotów, żeby wyszukać odpowiedni program dla siebie. Szczególnie warte uwagi pozostają kameralne wydarzenia muzyczne w plenerze, które odbywają się przy pubach. Biorą w nich udział często miejscowi artyści, którzy mają możliwość w takowy sposób zaistnieć.

Czytaj więcej: Aranżacja miejsca pod miejskie koncerty kameralne

Emocjonalne wyzwania aktorskie

the crow 4638787 640Fach aktora domaga się wielu talentów. Szczególną z nich jest odpowiednie ukazywanie stanów emocjonalnych. Wyłącznie w taki sposób odbiorca ma okazję wczuwać się w to, co jest mu prezentowane, często także współodczuwając z wybraną postacią. Ten przekaz nie jest natomiast prosty, a często i trudny, w stosunku do roli.

Czytaj więcej: Emocjonalne wyzwania aktorskie