Main Menu

Uncategorised

Działalność artystyczna a finanse i podatki

lights gdc2c3ee16 1920Niezależnie od tego czy prowadzisz małą galerię sztuki, prywatny teatr, czy klub muzyczny – nie ominą cię aspekty natury prawnej czy stricte finansowe. Nawet jeśli jesteś prestiżowym profesjonalistą w dziedzinie kulturalnej – nie jesteś zobligowany znać się na podatkach i przepisach! Podpowiadamy jak wybrać profesjonalistę, który Cię odciąży w tej materii.

Czytaj więcej: Działalność artystyczna a finanse i podatki

Zdrowie aktorów – z jakim ryzykiem muszą się liczyć?

people g7f2350f2b 640Aktorstwo jest ciężką profesją, mimo iż dla szerokiego grona odbiorców oznacza ona przede wszystkim sławę oraz duże dochody. Chociaż faktycznie niemałe grono gwiazdorów osiągnęło międzynarodowe sukcesy, to są one skutkiem regularnej pracy oraz licznych poświęceń. Nerwy oraz duża ilość zadań, a także nierzadko nagrania w niesprzyjających warunkach, nie są obojętne dla kondycji zdrowotnej.

Czytaj więcej: Zdrowie aktorów – z jakim ryzykiem muszą się liczyć?

Współczesna wykończeniówka – co mogą zyskać Twoje ściany?

roller g7519e4cb1 640Parę sezonów temu nie skupiano na tyle dużej myśli do faktu, w jaki sposób pomalowano ściany na zewnątrz i wewnętrzne w domach, bloku, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Aktualnie natomiast dużo się w owym zakresie odmieniło. Ekipy wykończeniowe ożywiają aranżację ścian na tyle na ile potrafią, równolegle rzetelnie i natychmiastowo przeprowadzając swoją pracę.

Czytaj więcej: Współczesna wykończeniówka – co mogą zyskać Twoje ściany?