Home

Majówka z głośnym graniem

Już za moment rozpocznie się jeden z największych festiwali muzycznych we Wrocławiu czyli 3majówka. Jest to 3 dniowy festiwal, podczas którego pojawia się na scenie wielu wykonawców, nie tylko polskich. Biorąc pod uwagę to ile zespołów, czy też wykonawców możemy tam zobaczyć, to bilety nie są takie drogie.

 

Warto też jeżeli wiemy, że nigdzie nie wyjeżdżamy na długi weekend, kupić bilety tak szybko jak to możliwe – bo wtedy są najtańsze. Dobrze jest też kupić karnet trzydniowy, ponieważ może się okazać, że każdego dnia będzie grał ktoś kogo chcemy posłuchać na żywo, dzięki temu też możemy trochę zaoszczędzić.

Koncerty odbywają się na świeżym powietrzu więc można też przy okazji korzystać z uroków pogody. W tym roku będzie naprawdę dużo ciekawych zespołów więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo majówka będzie się odbywała również na Hali stulecia, w zadaszeniu. Część koncertów będzie na pergoli, a część właśnie na hali, a dzięki temu, że te dwa miejsca dzieli dosłownie kilka kroków, bez problemu można łączyć kilka koncertów.