Home

Filmowa impreza tematyczna

kino2W wakacje chce się spędzać większość dnia na zewnątrz. Największe miasta wykorzystując ten stan rzeczy, często przygotowują kina plenerowe. Fajną opcją jest wziąć z nich przykład i zrobić takie przyjęcie we własnym ogródku. Albo na dużym balkonie. To doskonała sytuacja, by spotkać się z przyjaciółmi.

Czego potrzebujesz, by zorganizować takie tematyczne przyjęcie dla filmomaniaków? Priorytetem jest sprzęt do puszczania filmów. Jeżeli nie masz specjalnego sprzętu, wywieś obrus albo inny kawałek materiału i skieruj na nie rzutnik. Meble ogrodowe nie są konieczne, bo w zupełności wystarczą poduchy i karimaty. Ale jeżeli nie lubisz usadzać gości na ziemi, przygotuj krzesła z technorattanu. bardziej komfortowa będzie kanapa ogrodowa (albo kanapa na taras, jeżeli nie jesteś w posiadaniu ogrodu), ale ona też zajmie większą przestrzeń. Najbardziej pojemna jest chyba drewniana ławka. Tak czy siak zachęcam cię do odpuszczenia utartych zwyczajów i skorzystania z poduszek, mat czy innych tego typu siedzisk. To sprawi, że możesz zaprosić dużo znajomych, nastrój będzie luźny i nie ryzykujesz sprzeczek o to, komu teraz przysługuje kanapa ogrodowa albo czy krzesła z technorattanu nikomu nie przesłaniają widoku.

Dla inspiracji - https://meble.ogrodowe.net/

kino6Później pozostaje już jedynie kwestia wybrania filmu. Warto zrobić kilka dni wcześniej ankietę wśród zaproszonych gości albo ogłosić wybrany film. Z pewnością nie szukajcie filmu na bieżąco: zanim coś wybierzecie, minie zbyt wiele czasu.

Zobacz tez - https://meble.ogrodowe.net/meble-metalowe