Home

Mieszkanie jak z filmu

pokójTrochę pomysłowości, jasny zamysł i, rzecz oczywista, fundusze - oto wszystko, co potrzebne, żeby stylowo zaprojektować wnętrze własnego domu. Jeżeli wyłącznie możemy sobie na to pozwolić, należałoby zacząć eksperyment! W tym artykule przyjrzymy się mieszkalnym motywom prosto z legendarnych filmów - co w tej materii dał nam srebrny ekran?

Kino stanowi dosyć częste źródło inspiracji, lecz dalej ma prawo zaskoczyć, do jak dużej grupy aspektów naszego codziennego życia wolno je zaaplikować. Obrazy filmowe, zarówno te legendarne, jak i niszowe, wpłynęły na dużo wymiarów naszego codziennego życia. Wystarczy zająć miejsce na sali kinowej bądź przycupnąć przed ekranem telewizora, żeby dostarczyć sobie przygody oraz emocji z wybranego zakamarka świata. Oglądając obrazy filmowe, w jednym czasie doświadczamy wyprawy do Ameryki Południowej, wyłącznie po to, żeby wkrótce odkryć niezwykłe atrakcje Bangkoku. Ma prawo brzmieć to dosyć absurdalnie, lecz nie wolno się dziwić entuzjastom kina, którzy zadecydowali na stałe wprowadzić elementy ukochanych obrazów do własnego najbliższego środowiska - mieszkania.

W jaki sposób wprowadzić realia kinematografii do własnego domu?pokój podróż04

Tak de facto, nikt nie narzuci nam zasad odnośnie wystroju osobistego domu. Rzecz oczywista, są miarodajne niepisane zasady właściwego gustu oraz wyczucia smaku, lecz jak mawia stwierdzenie „Wolnoć Tomku w własnym domku”, to oczywiście my będziemy odpowiedzialni za finalną decyzję urządzenia mieszkalnych wnętrz.

Jeżeli ciekawią nas obrazy filmowe - zdecydowanie wolno czerpać z nich pełnymi garściami! Z jakiego powodu salon nie może wyglądać jak na przykład klub podróżników? Jeżeli czujemy się w takim pokoju przyzwoicie oraz stać nas finansowo na profesjonalne dodatki, wolno przekształcić osobistą łazienkę w aztecką świątynię rodem z Indiany Jonesa! Osiągającej obecnie na popularności stylistyce przemysłowej niejednokrotnie akompaniują detale neo-noir, znanego z hitów takich jak Matrix bądź John Wick.

Filmowy wystrój na świecie - jak urządza się mieszkania za granicą?

Odwiedzając inne kraje, ma się okazję uzupełnić osobisty światopogląd o znajomość przeróżnych kultur oraz ich obyczajowości. Wiedza ta ma autorytet również przy wystroju mieszkalnych wnętrz! Powtarzające się wyjazdy do Kanady, na Kilimanjaro czy też wycieczki do Maroka pozwolą spojrzeć nam na nastawienie regionalnych ludzi do ich własnego anturażu. Niektórzy z nich są w stanie drastycznie dopasowywać swój dom, żeby upodobnić jego wystrój do ukochanej trylogii, inni tudzież są w pełni zadowoleni z zawieszenia paru plakatów na ścianie bądź też ewentualnej fototapety lub plastikowej statuetki za szklaną witryną.

Dla inspiracji podróżniczej: https://solisci.pl/wyprawy/szlakiem-parkow-narodowych-usa/