Home

Mieszkanie w stylu amerykańskim

autoRzeczy, które kojarzą się ze Stanami to na pewno duże auta a także duże domy. Występuje to prawie w każdym filmie, bądź serialu twórców amerykańskich. W tych mieszkaniach znajdują niektóre elementy, które dobrze by było przenieść do naszych domów.

Bez wątpliwości, to co kojarzy się z wielkimi mieszkaniami amerykańskimi to beton architektoniczny np. na ścianach, zobacz: https://www.modernconcrete.pl/beton-grc-gfrc/. Jest to całkiem ciężki wygląd, jednak amerykanie potrafią każde mieszkanie ocieplić. W dużej liczbie seriali można dojrzeć, że praktycznie na każdej ścianie są zawieszone rodzinne fotografie. Jest to jedna z charakterystycznych cech tychże domów.

Oczywiście jeśli dla nas byłoby to zanadto chłodne, to zawsze możemy zdecydować się na beton dekoracyjny, jaki prezentuje się trochę inaczej, jak również stanie się delikatniejszy w naszym domu. Trochę inspiracji znajdziesz na stronie producenta Modern Concrete. To, co można zaobserwować w amerykańskich filmach, to również duże okna, których najczęściej także jest dość sporo. Przez wzgląd na to domy są bardzo dobrze osłonecznione oraz na skutek tego także optycznie wydają się na duże.

Tego typu domy bardzo często także posiadają kominki - wydaje się to również jedna z cech rozpoznawczych, którą można zobaczyć w filmach. Zawsze warto szukać w filmach natchnienia do swoich domów, dlatego, że zawsze można podchwycić różne interesujące rozwiązania.

Jeżeli marzy nam się tego typu dom w stylu industrialnym, natomiast nie mamy pojęcia za bardzo w jaki sposób się wziąć za urządzanie naszego mieszkania to zawsze warto skorzystać z podpowiedzi architektów, czy dekoratorów wnętrz, którzy na pewno nam powiedzą jak poprawnie urządzić nasze mieszkanie.

mieszkanieTego typu mieszkanie w stylu industrialnym wydaje się ostatnio bardzo modne wśród gwiazd i od nich także można czerpać podpowiedzi na wizerunek naszego mieszkania. Jak śledzi się seriale amerykańskiej produkcji, to aż chciałoby się zamieszkać w jednym z takowych pięknych domów, które na ogół są urządzone w taki sposób, że aż bije od nich ciepło.

Warto jednak mieć na myśli to, że im większy dom kupimy, tym wyższe będą koszty jego utrzymania. Możemy więc zdecydować się tylko na wybrane elementy amerykańskiego wystroju w naszym domu.