Main Menu

Home

Już niebawem największe wydarzenie muzyczne

wooxstockNa spokojnie można już zacząć odliczać dni do jednej z największych imprez muzycznych w Polsce. Na początku sierpnia startuje jak co roku Przystanek Woodstock.

Jest to bez wątpienia wydarzenie, na które czeka mniej więcej połowa kraju. Ludzie jeżdżą tam nawet z całymi rodzinami. Większość do tej pory śpi w namiotach.

Jest to festiwal, który łączy ludzi oraz ich miłość do muzyki. Oczywiście jest on również bardzo dobrze zorganizowany, z roku na rok są dostępne coraz lepsze połączenia pkp, a także zawsze jest odpowiednia ilość służb medycznych, które w każdej chwili mogą pomóc w razie sytuacji awaryjnych.

Ludzie potrafią jeździć na Woodstock nawet z małymi dziećmi. Oczywiście wszystkie dziecięce uszy są zawsze odpowiednio zabezpieczane, aby nie ucierpiały kiedy znajdą się zbyt blisko sceny. Dla młodzieży też jest to nie lada atrakcja, ponieważ obecnie mało kto wybiera się na wakacje pod namioty, a tam, jest to najlepsza opcja. No i oczywiście można w nawiązać wiele nowych ciekawych znajomości.