Main Menu

rozrywkowo

Mieszkanie jak z filmu

pokójTrochę pomysłowości, jasny zamysł i, rzecz oczywista, fundusze - oto wszystko, co potrzebne, żeby stylowo zaprojektować wnętrze własnego domu. Jeżeli wyłącznie możemy sobie na to pozwolić, należałoby zacząć eksperyment! W tym artykule przyjrzymy się mieszkalnym motywom prosto z legendarnych filmów - co w tej materii dał nam srebrny ekran?

Czytaj więcej: Mieszkanie jak z filmu

Znowu o śmierci w filmach - tym razem na wesoło

śmierć

Ludzie często unikają rozmów o procesach związanych ze śmiercią. A tym bardziej nie wolno z tego żartować. Pomimo tego sporo pisarzy lub filmowców nie przejmuje się etykietą i obśmiewa każde świętości, w tym też śmierć. Czy organizacja pogrzebu też powinna nas śmieszyć? Na dole dowody, iż czasem tak.

 

Czytaj więcej: Znowu o śmierci w filmach - tym razem na wesoło

Hobby z czasów dzieciństwa – modele samochodów

kolekcja resorakówSamochody to hobby dla mnóstwa facetów. Czasami totalnie niewinne, polegające przede wszystkim na przeglądaniu fotografii i marzeniu o zakupie lamborghini, natomiast od czasu do czasu przeradzające się w niekończące się dni przesiedziane w garażu i dłubanie we własnym zakresie nad swoim audi lub renault. Jeszcze inni ludzie natomiast kolekcjonują modele aut. I to nie wyłącznie jako dzieci.

Czytaj więcej: Hobby z czasów dzieciństwa – modele samochodów

Plenerowe kino, czyli sposób na odprężającą zabawę

Dni letnie nakłaniają wszystkich do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Każdy chce ciekawie zużytkować upalny czas, zapewniając sobie samemu wspaniałą zabawę. Gwarantuje ją m.in. samochodowe kino. Potrzebując krzty odpoczynku, można takie kino odwiedzić.

Czytaj więcej: Plenerowe kino, czyli sposób na odprężającą zabawę