Main Menu

rozrywkowo

Śladem popkultury - ciąg dalszy

alaska02Na Ziemi mieści się wiele widoków znanych nam z filmów albo książek. Niektóre jednakże są mniej znane - nie w każdym z nich świeci gorące słońce, a aura rozpieszcza. Może być ciekawe opuścić strefę komfortu i pojechać na lodowatą północ, by poczuć klimat ukochanych filmów.

Czytaj więcej: Śladem popkultury - ciąg dalszy

Wycieczki śladem popkultury

turystyka07Normalne wyjazdy dla mnóstwa turystów wydają się dzisiaj zbyt banalne. W końcu obecnie wszyscy mogą pojechać na drugi koniec świata i zwiedzać. Ludzie potrzebują więc odkrywczych propozycji i niezwykłych przeżyć. Dlatego firmy z branży podróżniczej coraz częściej proponują wyprawy tematyczne - na przykład wyjazd śladami ulubionego autora lub postaci z tekstów kultury. I to będzie wspaniała opcja na urlop.

Czytaj więcej: Wycieczki śladem popkultury

Muzyka klasyczna jest ponadczasowa

muzyka14Jak świat szeroki, trudno byłoby wypatrzyć człowieka, który nie byłby zainteresowany kiedyś muzyką. Muzyka jest z nami w każdym miejscu i już od najwcześniejszych lat możemy zetknąć się z jej tonami. W tym momencie gatunków muzycznych istnieje bez liku, zaś nierzadko odróżniają się one między sobą tak wielce, że nie chce się sądzić, żeby wywodziły się z jednego pnia.

Czytaj więcej: Muzyka klasyczna jest ponadczasowa