Main Menu

rozrywkowo

Kino i teatr dla najmłodszych

musical g3ae848a2d 640Kultura odgrywa istotną rolę w istnieniu każdego obywatela, również najmłodszego. Obcowanie z nią wpływa pozytywnie na rozwój naszych dzieci. Dzięki obcowaniu z działalnością artystyczną stają się bardziej otwarte, wzrasta ich wrażliwość emocjonalna oraz głód otoczenia. Im szybciej rozpoczniemy pociesze pokazywać sferę kultury, tym szybciej mogą uwidocznić się jego talenty. Przez co będzie miało możliwość rozpocząć je poszerzać. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby niczego nie wymagać wbrew woli. Kontakt z kinem, teatrem, czy malarstwem powinien być rozrywką, a nie nudnym obowiązkiem.

Czytaj więcej: Kino i teatr dla najmłodszych

Szeroki wybór muzyki online

artist g23a5fa2ca 640Nie da się zaprzeczyć, że wpływ serwisów działających na zasadzie techniki streamingowej na kulturę jest czymś zauważalnym w ostatnich latach. Możliwość transmisji wydarzeń muzycznych lub innego rodzaju wydarzeń w tej samej chwili, a więc transmisja dźwięków na odległość to coś bardzo atrakcyjnego dla odbiorców, często pozwala też oszczędzić czas oraz pieniądze. A to, że ktoś osobiście, z różnych przesłanek nie może w czymś brać udziału nie jest jakąkolwiek przeszkodą.

Czytaj więcej: Szeroki wybór muzyki online

Rysunki i zdobienia na ścianach oddziałów pediatrycznych w ośrodkach zdrowia

sailing ship g5f59e8ed9 640Szpitale w Polsce są coraz bardziej miłe dla dzieci. Parenaście lat temu oddziały dziecięce prezentowały się tak samo jak wszystkie w konkretnym szpitalu. Obecnie kieruje się wzgląd także na psychikę dziecięcą i to, aby maluszki w szpitalu czuły się komfortowo i nie miały powodu przejmować.

Czytaj więcej: Rysunki i zdobienia na ścianach oddziałów pediatrycznych w ośrodkach zdrowia