Main Menu

rozrywkowo

Mniejsza ilość gości na widowni - jak wpłynęło to na kondycję teatrów?

mexico g1ecd8e05d 640Wielkimi krokami zbliża się końcówka roku, zwykle jest to czas na podsumowania - także w kinematografii. Możemy toteż podsumować, jak w okresie pandemii funkcjonowały nasze ulubione kina i teatry na terenie lubuskiego. W jaki sposób udało im się przetrwać i jakiego typu zmiany pokonały.

Czytaj więcej: Mniejsza ilość gości na widowni - jak wpłynęło to na kondycję teatrów?

Industrialne wnętrze – styl i praktyka w jednym

couple g3f9e3e7ec 640Nurt przemysłowy jest coraz bardziej widoczny wokół. Geniusz tego zjawiska wydaje się być jasny – umiar. Co intrygujące nie chodzi tylko i wyłącznie o design, lecz też o funkcjonalność. Obecnie, kiedy świat z różnych kierunków atakuje nas kolorową reklamą, ciekawymi formami wyposażenia wnętrz czy odzieży, otoczenie tego lekką formą jest oryginalne. Jakie są praktyczne atuty nurtu industrialnego? W jaki sposób wpływa na nas?

Czytaj więcej: Industrialne wnętrze – styl i praktyka w jednym

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej?

emotional gd99222267 640Organizacja wesela to wielkie zadanie. Należy powziąć sporo decyzji oraz odgadnąć przeróżne okoliczności. Poniektórzy mówią, że wesele nie jest dla młodych, lecz dla gości. W pewnym sensie paradoks, niemniej jednak trochę prawdy w tym się znajduje. Wybierając lokal, w którym chcemy aby zostało zorganizowane przyjęcie, właściwie nie myślimy o tym co podoba się nam, lecz przewidujemy co zachwyci rodzinę i przyjaciół. Czy przedsięwzięcie jest godne zachodu? Nad czym wypada się pochylić przed podjęciem decyzji?

Czytaj więcej: Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej?

Jak wprowadzić słońce do środka restauracji

cafe gf1f9cf7bb 640W rozciągającym się wokół nas mieście możemy odnotować mnogość obiektów, które są utrzymane w nowoczesnym stylu. Spokojna budowa, mnóstwo tafli szklanych i subtelna tonacja. Kierunek przemysłowy stał się w tym momencie niezwykle kultowy. Także wnętrza wykończone są w tym profilu. Niby nic dziwnego w tak szybko zmieniających się czasach, w których technika podąża ku nowemu z każdą chwilą. Jak jednak innowacyjność zespolić z uprzednio stojącą konwencją?

Czytaj więcej: Jak wprowadzić słońce do środka restauracji